‫דאודורנט אקולוגי‎ טבעי

‫דאודורנט אקולוגי‎ טבעי

זיעה מעוררת תחושות ומחשבות שונות לאנשים שונים. פתרונות רבים מצאנו כאנושות לריח הזיעה ולהסוואתו. מוזר לראות איך רובנו מנסים להילחם בזיעה כאילו הייתה אויב אכזר. כי זיעה, בואו נזכור, היא פעולה שהגוף עושה כדי לקרר את עצמו ולמען בריאותו (הפרשת פסולת מהגוף). מה שמפריע בעצם הוא ריח הזיעה. אז איך אפשר להתמודד עם העניין שלא בדרך של מלחמה?

‫דאודורנט אקולוגי‎ טבעי

הגיע הזמן להתקדם ל‫דאודורנט אקולוגי‎ טבעי?

דאודורנט טבעי – מה זה בעצם?

נתחיל מלדבר על דאודורנט רגיל, שאינו טבעי – תכשיר זה לרוב יכיל חומרים כימיים ומסוכנים לנו. ניתן לטעון שמינון החומרים הללו קטן ואינו מזיק אך בספיגה ממושכת לאורך שנים יש כאן כבר סיכון מסוים שלא כולנו רוצים להרשות לעצמם. במאמר זה נשווה את אופן פעולת התכשירים, הטבעיים והלא טבעיים וכל אחד יוכל לבחור בצורה מושכלת מה הכי נכון עבורו.

דאודורנט רגיל

הדאודורנט הקונבנציונאלי חוסם את הזיעה מלהיווצר בבית השחי וכך נמנע גם הריח הלא רצוי. דאודורנט סטנדרטי כמובן מכיל גם בישום שיוצר ניחוחות נעימים (עניין סובייקטיבי). אז מה היה לנו? פתרון לטווח קצר שעושה את מה שהוא מבטיח. הבעיה היא שמניעת זיעה בדרך זו עלולה להיות מסוכנת עבור הגוף שלנו בגלל הכימיקלים שהדאודורנט מכיל ופועלים על עקרון של סתימת נקבוביות הזיעה. ארגוני בריאות שונים מתריעים מפני שימוש קבוע בדאודורנט סטנדרטי מסוג זה כיוון שקיימת פגיעה בגוף בצורה שעלולה להוביל להתפתחות לסרטן בגלל אותם חומרים ואופן הפעטלה הנוגד את פעולתו התקינה של הגוף.

במה שונה דאודורנט טבעי?

הדאודורנט הטבעי פועל אחרת לגמרי, בצורה הרבה יותר ידידותית לגוף. הוא לא חוסם את הזיעה או נלחם בה. עם דאודורנט טבעי, הזיעה יכולה להשתחרר בטבעיות. מה שכן קורה זה שהדאודורנט מעכב את צמיחת החיידקים בבית השחי ובכך נמנע למעשה הריח החריף אותו אנחנו מקשרים לזיעה אבל למעשה מקורו בחיידקים שגדלים בבית השחי בזכות הזיעה ותנאי המחייה הנוחים עבורם.

דאודורנט טבעי הוא גם אקולוגי

הדאודורנט הטבעי אינו מכיל כימיקלים מסוכנים ובכך הוא שומר על איכות הסביבה. דאודורנט רגיל מכיל חלקיקי אלומיניום שמשתחררים לסביבה בייחוד בעת שימוש בספריי ומכאן נובע נזק סביבתי של ממש.

האם אתם מאלו שמתיזים או מורחים על גופכם חומרים שעלולים לסכן אתכם בטווח הארוך? או מאלו שכבר עברו לפתרון הבריא והאקולוגי?

הגיע הזמן להתקדם לדאודורנט טבעי שיודע גם הוא להתמודד לא רע בכלל עם בעיות של ריח הזיעה, אז קדימה, למה אתם מחכים? רכשו לכם דאודורנט טבעי ללא אלומיניום ותרגישו בהבדל.

המאמר באדיבות יול המייצרת ומשווקת דאודורנט 100% טבעי ללא כימיקלים.

יול זיגלבאום החלה את דרכה בעולם האלטרנטיבי במחקר של הקשר בין תזונה טבעית לבין מצב בריאותנו והרגשות שלנו. בתה נולדה עם אי סבילות למזון מהחי, מכאן והלאה יול פיתחה והתפתחה בתחום זה והעבירה קורסים והדרכות אישיות וגם פיתחה את שיטת, "תדר החיים". יול עצמה שהצליחה להיפטר מתופעות בריאותיות רבות שהטרידו אותה כל חייה. בשנת 2000 פתחה יול קליניקה ברמת גן ובנוסף לכך, מייצרת יול גם תכשירים טבעיים כגון הדאודורנט הטבעי וזאת בהתאמה אישית מלאה לכל מטופל.